Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 kl I-III

Po całym roku ciężkiej, wytrwałej pracy udajemy się na zasłużony wypoczynek. Wesołych i bezpiecznych WAKACJI  !!!!

koniec roku szkolnego 2024

Zbiórka harcerska 2024

Harcerze, jak zwykle starają się spędzać czas aktywnie, a najlepiej na świeżym powietrzu. Tym razem deszcz nam troszkę przeszkodził, ale ostatecznie, po przyznaniu sprawności, na które harcerze pracowali cały rok, udało nam się spędzić czas na zewnątrz, ćwicząc budowę ognisk oraz ich rozpalania. Nowa umiejętność na ścieżce harcerskiej.

zbirka harcerska 2024

Dzień pustej klasy 2024

7 czerwca 2024 klasy 2, wzięły udział w Dniu Pustej Klasy. To wydarzenie organizowane corocznie przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”. Tego dnia uczniowie zamienili naukę w klasie na rzecz nauki w przyrodzie. Podziwialiśmy chmury, poszukiwaliśmy rośliny łąkowe.

dzie pustej klasy 2024

Festyn Szkolny 2024

Z radością informujemy, że z okazji Święta Szkoły odbył się wspaniały Festyn Rodzinny, który dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu okazał się wielkim sukcesem. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za aktywne uczestnictwo i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, której zaangażowanie i wsparcie były nieocenione.

Dziękujemy Panu Kevinowi Kuźmińskiemu za udostępnienie dmuchanego zamku, który sprawił ogromną radość naszym najmłodszym uczestnikom. Wyrazy wdzięczności kierujemy do Pani Agaty Strzeleckiej, która przyszła z kucykami, co było wspaniałą atrakcją dla dzieci. Dziękujemy Panu Mateuszowi Chajewskiemu za wcielenie się w postać chodzącego misia, co dało wiele radości wszystkim uczestnikom festynu.

Podziękowania należą się również wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi oraz dyrekcji za ich zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim za współpracę i liczymy na kolejne wspólne inicjatywy.

festyn szkolny 2024

Dzień Rodziny 3C 2024

13.06.2024r. nad Radunią odbyło się spotkanie "Dzień Rodziny" w klasie 3C. Rodzice przygotowali kiełbaski i inne smakołyki, dzieci zaprezentowały piosenkę, taniec i wręczyły upominki. Były też wspólne pląsy, gry, wyścigi, zabawy i fotobudka. Wszyscy świetnie się bawili i naładowali baterie pozytywną energią.

dzie rodziny 3c 2024

Dzień Rodziny 3B 2024

11.06.2024 odbył się Dzień Rodziny w klasie 3b. Było to kolejne, przesympatyczne spotkanie Uczniów i ich Rodziców z Wychowawcą klasy 3b. Jak było? Proszę obejrzeć fotorelację. Było ognisko, występy dzieci, tańce i zabawy, upominki dla Rodziców, kiełbaska, słodkości i wiele innych pyszności. Nie sposób wszystkich wymienić. Nawet deszcz nie był w stanie zepsuć nam zabawy. Sprawdzilo się powiedzenie: "Dla chcącego, nic trudnego". Dziękuję Panu Arkowi za rozpalenie ogniska i podtrzymywanie ognia.

Wychowawca Ewa Hildebrandt

dzie rodziny 3b 2024

Lekcja poza klasą 2024

Lekcja poza klasą to najlepszy sposób na naukę. Dziesiaj nasi uczniowie uczyli się w naturalnym środowisku, jak funkcjonuje przyroda. Wszystko w przepięknym miejscu, jakim jest Słowiński Park Narodowy.

eba 2024

Ognisko-język kaszubski 2024

6.06. 2024r. - Ognisko integracyjne dla uczniów j. kaszubskiego. Kolejna lekcja poza murami szkoły. Tym razem nad brzegiem rzeki Raduni. Oprócz wspólnych rozmów przy stole, na leżakach i hamakach był też czas na kiełbaskę, gry i zabawy oraz wspólny śpiew. Super sprawa. Organizacją lekcji na łonie natury były Panie: Ewa Hildebrandt i Marta Szadłowsla.

epuap

logo LS