Aktualności Grupa Oe

0E Kodowanie na dywanie 2021

W grupie 0e odbywają się regularnie zajęcia z kodowania.

Kodowanie to nic innego jak ciekawe zajęcia, to również rozwiązywanie zagadek i problemów w kreatywny sposób. Dzięki zajęciom z kodowania dzieci mogą kształcić wiele potrzebnych i przydatnych umiejętności analitycznych sprzyjających rozwojowi intelektualnemu. Rozwijać logiczne myślenie, uczyć się współpracy w grupie - rozwijać kompetencje społeczne. Ze względu na łatwość osiągania w tej dziedzinie sukcesu – zwiększają poczucie własnej wartości. Na zajęciach kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, intuicji, wyobraźni, rozumowania i wnioskowania.

kodowanie na dywanie 0e

0E Żegnaj zimo, witaj wiosno!

22 marca oficjalnie pożegnaliśmy w naszej grupie zimę. Tego dnia przypomnieliśmy sobie jakie są najważniejsze zwiastuny wiosny oraz wybraliśmy się na spacer nad rzekę w poszukiwaniu jej oznak. Tego też dnia wszystkie dzieci ubrały skarpetki nie do pary na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa, którzy obchodzą swój dzień 21 marca.

0E Dzień Kobiet 2021

8 marca był bardzo uroczystym dniem w naszej grupie. Tego dnia świętowaliśmy Dzień Kobiet. Nasi mali mężczyźni stanęli na wysokości zadania. Przygotowali wraz z rodzicami dla swoich koleżanek oraz wychowawczyni słodki poczęstunek i upominki. Dziękujemy!!!

dzie kobiet 0e

0E Dzień dinozaura 2021

26 lutego obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Dinozaura. Tego dnia przypomnieliśmy sobie różne prehistoryczne gatunki tych stworzeń, a także teorie ich wyginięcia. Wysłuchaliśmy licznych ciekawostek, wykonaliśmy również ciekawe prace z nimi związane. Na koniec dnia przeprowadziliśmy doświadczenie z wybuchającym wulkanem.

dzie dinozaura 0e

0E Dzień Kota 2021

Wszystkie koty, kotki i kociaczki 17 lutego obchodzą swoje święto. Tego dnia grupa 0e obejrzała prezentację o różnych rasach kotów, wykonała kocie zadania oraz przepiękne grupowe plakaty.

dzie kota 0e

0E Walentynki 2021

15 lutego w grupie 0e było bardzo czerwono. Świętowaliśmy Walentynki, czyli święto zakochanych, ale też dobrych przyjaciół. Była serduszkowa piniata, słodkości oraz poczta walentynkowa. Zakodowaliśmy piękne serce na macie oraz wykonaliśmy tematyczne prace plastyczne.

walentynki 0e