Aktualności Grupa Oe

0E Dzień Ziemi 2022

22 kwietnia z okazji „Dnia Ziemi” dzieci przyszły ubrane do przedszkola na zielono. Dzieci rozpoczęły ten dzień od multimedialnej podróży, gdzie przewodnikiem była planeta Ziemia. Dowiedziały się wielu ciekawostek na temat Ziemi. Podczas zajęć dowiedziały się, jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Dzieci wykonały pracę plastyczną - ekologiczną kulę ziemską.

dzie ziemi w grupie 0e 2022

0E Bal karnawałowy 2022

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 11.02.2022r. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach.

0e bal karnawaowy 2022

0E Dzień pizzy

Dnia 9 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Przedszkolaki poznały składniki niezbędne do powstania kultowego włoskiego placka oraz etapy jej wykonania.

dzie pizzy 0e 2022

Wigilia w grupie 0E

W dniu 23 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu Spotkanie Wigilijne. Świąteczny nastrój przy dźwiękach kolęd udzielił się wszystkim. Na stołach nakrytych nie zabrakło słodkości i owoców. Dzieci w odświętnych strojach zasiadły do pięknie przystrojonych stołów wigilijnych .Oczywiście nie zabrakło prezentów! Nasze przedszkole z radością kultywuje obyczaje i obrzędy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Jest to czas wspólnego ubierania choinek, ozdabiania przedszkola świątecznymi symbolami, przygotowywania niespodzianek dla rodziców oraz radosnego kolędowania.

wigilia w grupie 0e 2021

0E Mikołajki 2021

Jak co roku z niecierpliwością czekamy na przyjście Świętego Mikołaja. W tym roku również postanowił odwiedzić nasze przedszkolaki. 7 grudnia w oddziałach przedszkolnych odbyło się spotkanie Mikołajkowe. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców.

0e mikoajki 2021

0E Dzień Pluszowego Misia 2021

25 listopada dzieci  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

0e dzie pluszowego misia 2021