Działania

Dni Otwarte dla klas trzecich 2021

W dniach 16 i 17 czerwca 2021r.  Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów, którzy kończą w tym roku klasę trzecią tzw. „Dni Otwarte”. Uczniowie klas czwartych opowiedzieli młodszym koleżankom i kolegom o swoich przeżyciach i doświadczeniach związanych z nauką w starszej klasie. Mówili o nowych przedmiotach szkolnych oraz zasadach panujących w klasie czwartej. Przedstawiciele SU zaprosili trzecioklasistów na spacer po szkole, pokazali sale, w których będą odbywały się lekcje, przedstawili nauczycieli przedmiotów, omówili  ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów klas 4 – 8 i oraz zwrócili uwagę na różne atrakcyjne formy spędzania czasu wolnego organizowane przez szkołę. Uczniowie klas trzecich z wielkim zaciekawieniem i przejęciem wysłuchali swoich starszych kolegów, zadawali im wiele pytań związanych z nauką, obowiązkami szkolnymi itp. To spotkanie miało charakter poznawczy i integracyjny. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje oraz pozytywna energia ułatwi naszym młodszym kolegom dobry  start w klasie czwartej. Życzymy im samych szóstek i wielu sukcesów.

dni otwarte su

Dzień Chłopaka 2020

Dnia 30 września 2020 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował muzyczne niespodzianki. W czasie przerw dziewczyny z danej klasy mogły zadedykować chłopakom piosenkę. Tego dnia prawie wszyscy chłopcy przyszli do szkoły w krawatach. W poszczególnych klasach dziewczyny przygotowały dla swoich kolegów miłe upominki oraz ciekawe konkursy. W szkole panowała radosna atmosfera, było dużo muzyki, śmiechu i zabawy.

dzie chopaka 2020

Walentynki 2020

14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole bardzo miły i słodki dzień – Czekoladowe Walentynki. W związku z tym do pracy ruszyła oczywiście „poczta walentynkowa”, która jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. W naszej kolorowej skrzynce pocztowej znalazło się ok. 150 kartek z życzeniami i pozdrowieniami, które zostały dostarczone do adresatów przez nasze „listonoszki”. Chłopcy z klasy VII a wręczyli dziewczynom ze swojej klasy piękne czerwone róże. Wszyscy lubią ten dzień, ponieważ atmosfera w szkole jest bardzo gorąca i wymieniamy się między sobą słodyczami oraz kolorowymi serduszkami.

su walentynki 2020

Bal karnawałowy 2020

Dnia 7 lutego 2020r. uczniowie klas IV – VIII bawili się w szkole na balu karnawałowym. Frekwencja jak zwykle dopisała. Można powiedzieć, że tegoroczny bal miał charakter międzynarodowy, ponieważ gościliśmy na nim naszych rówieśników z Belgii, Grecji, Hiszpanii i Turcji, którzy przyjechali do nas w ramach projektu Erasmus. Uczestnicy balu przebrani byli w kolorowe stroje. Można było spotkać różne postaci z bajek, były balony, serpentyny i dużo dobrej muzyki. Wszystkim dopisywały świetne humory. Za kolorową oprawę dyskoteki dziękujemy szczególnie pani Paulinie Szwaba i pani Beacie Chyła – Kobus. Za dobór muzyki i prowadzanie dyskoteki odpowiedzialna byli chłopcy z klasy VII a – Jaś Formela i Wojtek Mucha. Ten bal był wyjątkowy i pozostawił wiele miłych wspomnień.

su bal karnawaowy 2020

Andrzejki 2019

Dnia 28 listopada 2019r. uczniowie klas IV – VIII bawili się na andrzejkowej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Były wróżby, tradycyjne zabawy andrzejkowe oraz konkursy. Chętnych do tańca również nie brakowało. Frekwencja, jak zawsze dopisała. Już w lutym SU zaprasza na kolejną imprezę muzyczną, tym razem na zabawę walentynkowo – karnawałową.

su andrzejki 2019