Aktualności Grupa Ob

0B Dzień patriotyzmu 2022

Dnia 29 kwietnia odbył się dzień patriotyzmu we wszystkich grupach przedszkolnych. Dzieci ubrane były na galowo. Przedszkolaki utrwaliły symbole narodowe. Odśpiewały uroczyście hymn narodowy. Wykonały flagi z krepiny. Ten dzień przypomniał im że są małymi patriotami.

0b dzie patriotyzmu 2022

0B Wycieczka do sali zabaw Encepence 2022

Grupy przedszkolne 3 i 4latków wybrały się do pobliskiej miejscowości do sali zabaw w Kiełpinie. Jest to wielka sala wyposażona w różne zjeżdżalnie, plastikowe baseny z kulkami, karuzelę, huśtawki, trampolinę i wiele innych przyrządów. Dzieci miały do dyspozycji 1,5 godziny wspaniałej zabawy. Uśmiech i zadowolenie na twarzy był widoczny na każdym zdjęciu.

Dziękujemy za przyjęcie i mamy nadzieję, że niedługo znów się zobaczymy:)

0b encepence 2022

0B Dzień Kobiet 2022

Dnia 8 marca swoje szczególne święto obchodziły wszystkie małe i duże kobietki. Dziewczynki otrzymały od chłopców upominek: kolorowankę, bańki mydlane oraz własnoręcznie wykonany bukiet z papierowych kwiatów. Chłopcy w kółeczku zaśpiewali im sto lat. Taki akcent sprawił, że każda dziewczynka poczuła się wyjątkowo. Chłopcy obdarowali kwiatami również Panie pracujące w przedszkolu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie:)

0b dzie kobiet 2022

0B Dzień dinozaura 2022

Dnia 28 lutego odbył się dzień dinozaura. Przedszkolaki przyszły ubrane na zielono-pomarańczowo-brązowo. Dzień rozpoczęliśmy od zapoznania dzieci z tematyką prehistorii. Dzieci utrwaliły nazwy podstawowych gatunków dinozaurów. Miały okazję obejrzeć makietę prehistorii w 3D. Dzieci wykonały papierowe dinozaury i zdjęcia w fotobudce.

0b dzie dinozaura 2022

0B Bal karnawałowy 2022

Dnia 11 lutego odbył się bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Dzieci przyszły ubrane w różne kostiumy i przebrania. Nie zabrakło księżniczek, spidermanów, batmanów i innych superbohaterów. Bal rozpoczęliśmy jak zawsze od wypicia magicznego eliksiru, który przenosi Nas do innej krainy. Były tańce i pląsy przy ulubionej muzyce. Po wygibasach był czas na poczęstunek przy stoliku. Nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy na korytarzu przy zumbie i konkursach.

0b bal karnawaowy 2022

0B Jasełka 2021

Dnia 23 grudnia dzieci z grupy 4 i 5 latków przygotowały przedstawienie jasełkowe. Dzieci recytowały swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki. Dzięki swojemu zaangażowaniu wprowadziły Nas w świąteczny nastrój. Panie organizatorki dopilnowały wszystkich szczegółów. Nie mogło zabraknąć obecności Pani Dyrektor, która podziękowała za wspaniałe przedstawienie. Od grup przedszkolnych otrzymała drobny upominek.

0b jaseka 2021