Gminne igrzyska dzieci w minipiłce siatkowej 2023

Dnia 17 lutego 2023r. odbyły się w Egiertowie Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły podstawowe: Somonino i Egiertowo. Dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce, uzyskując awans na zawody powiatowe, które odbędą się w Chwaszczynie 21 lutego 2023r.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

gminne igrzyska dzieci w minipice siatkowej 2023

Gminne igrzyska dzieci w dwa ognie 2023

Dnia 08 lutego 2023r. odbyły się w Egiertowie Gminne Igrzyska Dzieci w dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 3 szkoły podstawowe: Somonino, Egiertowo i Borcz. Chłopcy ( kategoria klas IV i młodsi) zajęli II miejsce, dziewczęta zajęły III miejsce.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

gminne igrzyska dzieci w dwa ognie 2023

Powiatowe Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym 2022

Na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym rozgrywanych w Sierakowicach ekipa chłopców w składzie: Jędrzej Miloch, Juliusz Bluhm, Joachim Gangalewski, Hubert Hewelt, Gracjan Treder i Oskar Toporek zajęła IV miejsce.

czworboj powiat

Gminne Igrzyska Dzieci w CZWÓRBOJU LA 2022

W dniu 10.05.2022r. odbyły się w naszej szkole Gminne Igrzyska Dzieci w czwórboju LA. Na stadionie rywalizowały dwie szkoły: Goręczyno i Somonino, oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Uczniowie rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60m., bieg na 600m. dziewczęta i 1000m. chłopcy. Ostatecznie I miejsce i awans na zawody powiatowe, które odbędą się 12 maja w Sierakowicach, wywalczyli chłopcy z Somonina oraz dziewczęta z Goręczyna.

Skład drużyny dziewcząt: Martyna Tryba, Nikola Kobiela, Dominika Zielińska, Alicja Sobiegraj, Julia Rychert, Eliza Biernat.

Skład drużyny chłopców: Juliusz Bluhm, Joachim Gangalewski, Hubert Hewelt, Nikodem Baranowski, Gracjan Treder, Jędrzej Miloch.

czworboj la

Powiatowe igrzyska dzieci W dwa ognie usportowione chłopców 2020

5 lutego 2020 roku, w Sierakowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w dwa ognie usportowione klas czwartych chłopców. Uczniowie naszej Szkoły rywalizowali z kolegami z Sierakowic, Chmielna i Przodkowa. Po zaciętej walce, chłopcy ostateczne zajęli IV miejsce w powiecie.

Skład drużyny chłopców: Joachim Gangalewski, Juliusz Bluhm, Henryk Formela, Jędrzej Miloch, Stanisław Łoś, Jan Lubecki, Igor Romanowski, Hubert Hewelt, Maksymilian Sikora, Oskar Toporek.

powiatowe igrzyska w dwa ognie usportowione 2020