Menu witryny

Aktualności Grupa Of

0F Wycieczka do Krainy Elfów 2022

Dnia 6 grudnia dzieci pojechały na wycieczkę do ,,Krainy Elfów’’. Dzieci przywitał Elf, który towarzyszył im podczas całego pobytu w fabryce. Elf oprowadził nas po całej fabryce rozpoczynając od zapoznania z historią jej powstania. Dzieci, pisały list do Mikołaja, tańczyły razem z elfami oraz ozdobiły własnoręcznie bombkę. Na koniec dzieci mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem, który podarował im płytę z piosenkami. Wycieczkę uważamy za bardzo udaną.

0f wycieczka do krainy elfw 2022

więcej zdjęć

0F Mikołajki 2022

Dnia 5 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenkę. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na ich twarzach malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

0f mikoajki 2022

więcej zdjęć

Rozwijanie sprawności fizycznej u dzieci 2022

W naszym przedszkolu bardzo dbamy o rozwój fizyczny naszych wychowanków, dlatego stwarzamy dzieciom okazje do ruchu, podtrzymujmy i rozwijajmy ten naturalny nawyk ruszania się. Zabawy na świeżym powietrzu to doskonały sposób na rozwój dziecięcej wyobraźni, udoskonalenie zdolności manualnych i lepsze poznanie otaczającego świata. Oprócz tego dziecko, przebywając na dworze, dotlenia się, hartuje, staje się sprawniejsze fizycznie. Ciągłe siedzenie w domu przyczynia się do złego samopoczucia, źle wpływa na zdrowie.

rozwijanie sprawnoci fizycznej u dzieci 2022

więcej zdjęć

0F Dzień zdrowego śniadania 2022

W listopadzie obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Zdrowego Śniadania. Z tej właśnie okazji nasz pierwszy posiłek wyglądał inaczej niż zwykle! Dzięki produktom przyniesionym z domu każdy z wychowanków mógł skomponować pyszne i zdrowe kanapki. Głównymi bohaterami śniadania były warzywa: papryka, pomidor oraz rzodkiewka, którymi dzieci dekorowały kanapki, a następnie zjadały z ogromnym apetytem! To było ciekawe doświadczenie i świetna zabawa dla naszych wychowanków, dzięki której najmłodsi nauczą się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

0f dzie zdrowego niadania 2022

więcej zdjęć

0F Bal Pluszowego Misia 2022

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”’. Tego dnia na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji między innymi wspólne tańce i pląsy przy misiowych hitach takich jak: „Misie szare, misie bure”, „Misio mniam mniam”, „Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie” itp. Odbyło się również wiele tematycznych zabaw z chustą animacyjną, które dzieciom i zapewne misiom również sprawiły wiele radości.

0f dzie pluszowego misia 2022

więcej zdjęć

Narodowe Święto Niepodległości 2022

10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Dzieci z „zerówek” przygotowały uroczystość, podczas której zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej. Wraz z pozostałymi grupami odśpiewaliśmy również Hymn Narodowy. Przedszkolaki w atmosferze powagi uczciły to jakże ważne dla każdego Polaka święto.

0ef wito niepodlegoci 2022

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz