Menu witryny

Aktualności Grupa Of

Uczuciometr 2024

10 czerwca 2024r. odbyły się ostatnie zajęcia warsztatowe z cyklu Uczuciometr Inspektora Krokodyla w którym brały udział grupy przedszkolne 0E i 0F. Podczas zajęć, które rozpoczęły się w październiku, dzieci miały okazję poznać postać oraz historię Krokodyla – eksperta w dziedzinie uczuć. Każde spotkanie związane było z poznawaniem innego Emoludka: Jupi - radość, Nerwa- złość. Pan Frasunek – smutek, Paskuda- wstręt, Pan Jajaja- zawiść, Amoruś – miłość i inne. Dzieci poprzez zabawę i wspólne czytanie uczyły się, jak nazywać to, co czują, jak rozpoznać daną emocję oraz jak sobie z nią poradzić. Chętnie opowiadały o swoich uczuciach i słuchały siebie nawzajem. Zwieńczeniem zajęć było samodzielne przygotowanie uczuciometru, który ma służyć im pomocą do rozmów o tym, jak mocno odczuwają daną emocję.

więcej zdjęć

Warsztaty Bożonarodzeniowe

5 grudnia 2023 nasza grupa wybrała się na warsztaty Bożonarodzeniowe. Głównym celem warsztatów było rozbudzenie aktywności dzieci, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej.

0f warsztaty 2023więcej zdjęć

Mikołajki

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ-. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenkę. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

0f mikoaj 2023więcej zdjęć

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji min. wspólne tańce i pląsy przy misiowych hitach takich jak „Misie szare, misie bure”, „Misio mniam, mniam” „Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie” itp. Odbyło się wiele tematycznych zabaw z chustą animacyjną, które dzieciom i zapewne misiom sprawiły wiele radości.

0f dzie misia 2023 więcej zdjęć

Ruch to zdrowie

Dzień w ramach programu edukacyjnego pt. „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH, WIE TO KAŻDY ZUCH”, grupa przedszkolna 0f wykonała poszczególne ćwiczenia, które mają na celu rozwijanie aktywności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia ogólnie rozwojowe.

ruch to zdrowie 0f 2023 więcej zdjęć

Święto Niepodległości

Dniu 9 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Dzieci wykonały na tę uroczystość kotyliony w kształcie kwiatka w barwach ojczystych. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. 


wito niepodlegoci 0f 2023 więcej zdjęć


Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz