Menu witryny

Aktualności Grupa Od

0D Dzień dinozaura 2022

26 lutego to Dzień Dinozaura. Tego dnia obchodziliśmy święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie dokonaliśmy ,,wykopalisk" dzięki którym zobaczyliśmy jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów. Obejrzeliśmy film edukacyjny przedstawiający historię funkcjonowania dinozaurów, ich cechy i gatunki.

0d dzie dinozaura 2022

więcej zdjęć

0D Bal karnawałowy 2022

 

Dnia 11 lutego odbył się bal karnawałowy. Tego dnia zawitały do przedszkola różne postacie znane i nieznane. Były tańce, zabawy, konkursy. Wszyscy doskonale się bawili.

0d bal karnawaowy 2022

więcej zdjęć

0D Dzień pizzy 2022

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. Lubią ją zarówno dorośli jak i dzieci, dlatego w tym roku nasze przedszkole włączyło się w obchody Światowego Dnia Pizzy, które przypada na 9 lutego. Podczas zajęć dzieci poznały krótką historię pizzy, dowiedziały się, z którego kraju pochodzi oraz z jakich składników można ją zrobić.

0d dzi pizzy 2022

więcej zdjęć

0D Wigilia 2021

W dzień grupowej Wigilii 23.12.2021r. w całym przedszkolu panowała radosna i ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w eleganckich strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. Były kolędy, poczęstunek i upominki.

0d wigilia 2021

więcej zdjęć

0D Mikołajki 2021

Dnia 6 i 7 grudnia grupa obchodziła Mikołajki. Pierwszego dnia odbył się Mikołajkowy wyjazd do kina na film "Gwiazdka Klary". Natomiast 7 grudnia naszą grupę odwiedził Mikołaj z pysznymi prezentami. Dzieci w tym roku były naprawdę grzeczne, ponieważ słodkościami zostały obdarowane również przez GOK w Somoninie.

0d mikoajki 2021

więcej zdjęć

0D Światowy Dzień Pluszowego Misia 2021

25 listopada dzieci z grupy 0d uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym przyjacielem - misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie poznały historię tego święta. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy oraz zgadywanki. Ten dzień w grupie 0d pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

wiatowy dzie pluszowego misia 0d

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz