Aktualności Grupa Od

0D Mikołajki 2021

Dnia 6 i 7 grudnia grupa obchodziła Mikołajki. Pierwszego dnia odbył się Mikołajkowy wyjazd do kina na film "Gwiazdka Klary". Natomiast 7 grudnia naszą grupę odwiedził Mikołaj z pysznymi prezentami. Dzieci w tym roku były naprawdę grzeczne, ponieważ słodkościami zostały obdarowane również przez GOK w Somoninie.

0d mikoajki 2021

0D Światowy Dzień Pluszowego Misia 2021

25 listopada dzieci z grupy 0d uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym przyjacielem - misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie poznały historię tego święta. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy oraz zgadywanki. Ten dzień w grupie 0d pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

wiatowy dzie pluszowego misia 0d

Narodowe Święto Niepodległości 2021

W naszym przedszkolu już 10 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Grupa dzieci 6 letnich przygotowała uroczystość, podczas której zaprezentowała wiersze i piosenki na temat naszego kraju i jego symboli narodowych. Wraz z innymi grupami zaśpiewaliśmy Hymn państwowy. Przedszkolaki w atmosferze powagi uczciły to jakże ważne dla każdego Polaka święto.

0e i 0d wito niepodlegoci 2021

0D Dzień postaci z bajek 2021

5 listopada w naszym Przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Postaci z Bajek”. Baśnie i bajki są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, wrażeń i sposobem wzbogacania wyobraźni. Bajka towarzyszy nam już od najmłodszych lat. W tym dniu dzieci z grupy 0d wysłuchały fragmentów bajek, rozpoznawały bajkowe postacie, charakterystyczne rekwizyty i tytuły bajek. Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki i że warto po nie sięgać.

0d dzie postaci z bajek 2021

0D Dzień dyni 2021

28 października zrobiło się w naszej grupie bardzo pomarańczowo. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Dyni. Wszystkie dzieci miały okazję jeszcze raz przypomnieć sobie jak zdrowym warzywem jest dynia. Poznały jej różne odmiany oraz dania, które można z nich wykonać. Powstały również piękne prace o tematyce dyniowej.

0d dzie dyni 2021

0D Dzień Chłopaka 2021

30.09.2021r. świętowaliśmy w grupie 0d Dzień Chłopaka. Nie zabrakło śpiewu, szczerych życzeń i słodkości. Oprócz tych wszystkich atrakcji chłopcy zostali obdarowani upominkami przez swoje koleżanki z grupy.

Chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

0d dzie chopaka 2021