Aktualności Grupa Od

Dzień kropki 0d 2023

Dnia 15 września obchodzimy międzynarodowy „Dzień Kropki”. Dzieci były przygotowane na ten dzień i każdy miał na sobie akcent kropki. Grupa tego dnia zapoznała się z historią Vashti która okazała się być wielką artystką, a miała tak mało wiary w siebie. Dzieci dowiedziały się podczas zajęć że każdy z nas jest artystą nie istnieją rzeczy niemożliwe trzeba tylko w siebie uwierzyć i swoje możliwości. Tygryski na zajęciach brały udział w zadaniach sprawnościowych, wykonały cudowne opaski oraz pracę plastyczną. Na pamiątkę każdy z grupy wykonał sobie zdjęcie pamiątkowe w foto budce.

dzie kropki 0d 2023 więcej zdjęć

Dary jesieni 0d 2023

Idzie lasem Pani Jesień, jarzębinę w koszu niesie… Do grupy 0d zawitała Pani Jesień opowiedziała o nadchodzącej porze roku, zwiastunach jesieni oraz darach. Dzieci z grupy przyniosły do przedszkola dary jesieni aby ozdobić salę. Dzieci opowiadały gdzie były po dary, co zebrały. Podzieliliśmy dary na zbiory, nauczyliśmy się przeliczania oraz sylabowania nowo poznanych wyrazów. Nauczyliśmy się słów piosenki „Kolorowe listki” oraz tańca do piosenki.

dary jesieni 0d 2023 więcej zdjęć

Bezpieczni na drodze 0d 2023

Grupa 0”d” w miesiącu poznała zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. Dzieci nauczyły się jak bezpiecznie korzystać z przejścia dla pieszych oraz poznali znaki drogowe. Doskonale opanowali numery alarmowe i wiedzą jak wezwać pomoc gdy będzie taka potrzeba. Grupa świetnie bawiła się na zajęciach na sali gimnastycznej poznali wierszyk który ułatwił im zapamiętanie zasad poprawnego i bezpiecznego korzystania z przejścia dla pieszych.

bezpieczni na drodze 0dwięcej zdjęć