Aktualności Grupa Od

0D Dzień dinozaura 2022

26 lutego to Dzień Dinozaura. Tego dnia obchodziliśmy święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie dokonaliśmy ,,wykopalisk" dzięki którym zobaczyliśmy jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów. Obejrzeliśmy film edukacyjny przedstawiający historię funkcjonowania dinozaurów, ich cechy i gatunki.

0d dzie dinozaura 2022

0D Bal karnawałowy 2022

Dnia 11 lutego odbył się bal karnawałowy. Tego dnia zawitały do przedszkola różne postacie znane i nieznane. Były tańce, zabawy, konkursy. Wszyscy doskonale się bawili.

0d bal karnawaowy 2022

0D Dzień pizzy 2022

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. Lubią ją zarówno dorośli jak i dzieci, dlatego w tym roku nasze przedszkole włączyło się w obchody Światowego Dnia Pizzy, które przypada na 9 lutego. Podczas zajęć dzieci poznały krótką historię pizzy, dowiedziały się, z którego kraju pochodzi oraz z jakich składników można ją zrobić.

0d dzi pizzy 2022

0D Wigilia 2021

W dzień grupowej Wigilii 23.12.2021r. w całym przedszkolu panowała radosna i ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w eleganckich strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. Były kolędy, poczęstunek i upominki.

0d wigilia 2021

0D Mikołajki 2021

Dnia 6 i 7 grudnia grupa obchodziła Mikołajki. Pierwszego dnia odbył się Mikołajkowy wyjazd do kina na film "Gwiazdka Klary". Natomiast 7 grudnia naszą grupę odwiedził Mikołaj z pysznymi prezentami. Dzieci w tym roku były naprawdę grzeczne, ponieważ słodkościami zostały obdarowane również przez GOK w Somoninie.

0d mikoajki 2021

0D Światowy Dzień Pluszowego Misia 2021

25 listopada dzieci z grupy 0d uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym przyjacielem - misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, gdzie poznały historię tego święta. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy oraz zgadywanki. Ten dzień w grupie 0d pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

wiatowy dzie pluszowego misia 0d