Erasmus+ 2023-2024

Ogłaszamy rekrutację na wyjazd do La Caroliny, Hiszpania w dniach 05.05.2024r. - 10.05.2024 r. dla uczniów klasy VI.

Wyjazd finansowany jest w ramach programu Erasmus + Akredytacja.

Daty wyjazdu i powrotu mogą się różnić o jeden lub dwa dni, zgodnie z dostępnością lotów.

Uczniowie muszą posiadać paszport/dowód oraz Kartę EKUZ.

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji (która nie jest równoznaczna z wyjazdem), jest wypełnienie dokumentu – zgoda na wyjazd dziecka (Załącznik 1), która widnieje na stronie internetowej szkoły i złożenie go w sekretariacie szkoły do dnia 23.02.2024., do godz. 12:00.

Uczniowie zgłoszeni do rekrutacji, zostaną poinformowani o rozmowie autoprezentacyjnej, zgodnie z Regulaminem rekrutacji.

Pozwolenie do pobrania

Ogłaszamy rekrutację na wyjazd do Włoch (Katania, Sycylia) w dniach 10.03.2024r. - 16.03.2024 r. dla uczniów klasy VIII.

Wyjazd finansowany jest w ramach programu Erasmus + Akredytacja.

Uczniowie muszą posiadać paszport oraz Kartę EKUZ.
Warunkiem przystąpienia do rekrutacji (która nie jest równoznaczna z wyjazdem), jest wypełnienie dokumentu – zgoda na udział w rekrutacji (Załącznik 1), która widnieje na stronie internetowej szkoły i złożenie go w sekretariacie szkoły do dnia 22.11.2023., do godz. 12:00.

Regulamin mobilności do pobrania

Ogłaszamy rekrutację na wyjazd do Hiszpanii (Santa Cruz de Tenerife) w dniach 25.02.2024r. - 03.03.2024 r. dla uczniów klas VII.

Wyjazd finansowany jest w ramach programu Erasmus + Akredytacja. Daty wyjazdu i powrotu mogą się różnić o jeden lub dwa dni, zgodnie z dostępnością lotów. Uczniowie muszą posiadać paszport oraz Kartę EKUZ. Warunkiem przystąpienia do rekrutacji (która nie jest równoznaczna z wyjazdem), jest wypełnienie dokumentu – zgoda na udział w rekrutacji (Załącznik 1), która widnieje na stronie internetowej szkoły i złożenie go w sekretariacie szkoły do dnia 13.11.2023., do godz. 12:00.

Zgoda na udział w rekrutacji jest jednoznaczna ze zgodą na goszczenie ucznia hiszpańskiego.

Zgoda na udział w rekrutacji do pobrania

Ogłaszamy rekrutację na wyjazd do Grecji (Agios Nikolaos- Kreta) w dniach 06.10.2023r. - 13.10.2023 r. dla uczniów klas VI.

Wyjazd finansowany jest w ramach programu Erasmus + Akredytacja.

Uczniowie muszą posiadać dowód osobisty lub paszport oraz Kartę EKUZ.

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji (która nie jest równoznaczna z wyjazdem), jest wypełnienie dokumentu – zgoda na udział w rekrutacji (Załącznik 1), która widnieje na stronie internetowej szkoły i złożenie go w sekretariacie szkoły do dnia 12.09.2023., do godz. 12:00.

Rozmowa autoprezentacyjna dla uczniów zgłoszonych do rekrutacji, odbędzie się w dniu 14. 09.2023 zgodnie z Regulaminem rekrutacji.