Grupy Dzieci i Opiekunowie

Grupa 0A

Grupa liczy 22 dzieci, wśród których jest 9 dziewczynek i 13 chłopców. Dzieci poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

grupa motylki 0a

Grupa 0E

Grupa liczy 25 dzieci, w tym 13 dziewczynek i 12 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

grupa 0e 2021

Grupa 0B

„Słoneczka” – grupa czterolatków liczy 29 dzieci: 16 chłopców oraz 13 dziewczynek. W grupie pozostało 16 dzieci z poprzedniego roku szkolnego natomiast dołączyło 13 nowych. W grupie pracuje nauczyciel Pani Patrycja Fierke oraz pomoc Pani Monika Gangalewska. Dzieci z wielką chęcią kontynuują przedszkolną przygodę. Lubią przedszkole, Panie i swoich rówieśników, z którymi spotykają się codziennie. Bardzo lubią poznawać otaczający je świat i brać udział we wszystkich zajęciach. Lubią zabawy ruchowe w sali i zabawy na świeżym powietrzu. Zawsze dbają o salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Najwięcej czasu spędzają nadal na nauce samodzielności. To my - Słoneczka!

0b 2021

Grupa 0C

Grupa 0C - ,,Biedroneczki’’ liczy 26 dzieci, 17 chłopców, 9 dziewczynek. Wszystkie dzieci to 5-latki. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Wszyscy lubią się bawić i uczyć poprzez zabawę. Lubią rysować, śpiewać, tańczyć, z radością chodzą na spacery i wycieczki, podczas których dokonują obserwacji przyrodniczych. Dzieci przejawiają duże zainteresowanie otaczającym nas światem. W naszej grupie odbywają się zajęcia Globalnego Czytania, Zmysłoterapia, zajęcia z klockami Numicon.

0c 2021

Grupa 0D

Grupa 0d to 26 wesołych, uśmiechniętych i pogodnych „zerówkowiczów”, których wychowawczynią jest pani Arleta Ciechanowska. Nasza grupa liczy 15 dziewczynek i 11 chłopców. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć poznajemy litery i cyfry uczymy się czytać, recytować wiersze i śpiewać piosenki. Chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam zajęcia gimnastyczne, spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.

0d 2021