Grupy Dzieci i Opiekunowie

Grupa 0D

Grupa 0d – „Tygryski” liczy 25 dzieci. Jest to grupa mieszana uczęszczają do grupy 4 i 5 latki. Wychowawcą grupy jest Pani Karolina Kowalewska natomiast pomocą Pani Irena Verhun. Grupa Tygryski jest bardzo wesoła grupą, pełną pomysłów i ciekawą świata. Dzieci bardzo lubią tańczyć, śpiewać, rysować, konstruować. Lubią eksperymenty, zagadki, zadania w grupach z którymi świetnie sobie radzą. Tygryski lubią aktywnie spędzać czas dlatego na ile jest taka możliwość chodzimy na spacery, aktywnie spędzamy czas na dworze na naszym placu zabaw. Podczas zajęć grupa poznaje litery, cyfry oraz podejmujemy próby globalnego czytania, przygotowujemy się do klasy zero. W naszej grupie odbywają się zajęcia z projektu Mali Wielcy Odkrywcy, są prowadzone innowacje oraz zajęcia dodatkowe.

grupowe 0d

Grupa 0C

Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 14 dziewczynek i 11 chłopców. Dzieci poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

motylki 0c 2023

Grupa 0B

Grupa 0”B” Pszczółki liczy 25 osób w tym 14 chłopców i 11 dziewczynek. Wychowawcą jest Pani Natalia Karczyńska a pomocą Pani Emilia Pionk. Wszystkie dzieci z naszej grupy są radosne i energiczne. Codziennie rano przychodzimy do przedszkola żeby w miłej atmosferze spędzić kolejny dzień a także nauczyć się nowych rzeczy. Dla większości z nas jest to drugi rok w przedszkolu, jesteśmy już starszymi przedszkolakami dlatego staramy się być samodzielni. W wolny czas chętnie spędzamy na świeżym powietrzu bawiąc się lub grając w różne gry terenowe.

grupowe 0b 2023

Grupa 0F

Grupa liczy 25 dzieci, w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

grupowe 0f

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Grupa 0E

Grupa „0” e liczy 26 osób – w ty, 18 dziewczynek i 8 chłopców. Większość dzieci uczęszcza do przedszkola kolejny rok. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w salo przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą , zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzień zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

grupowe 0e 2023