Menu witryny

Szkoła promująca zdrowie

Śniadanie daje moc 2021

Jak co roku od kilku lat bierzemy udział w akcji „Śniadanie daje moc”. W akcji tej biorą udział wszyscy uczniowie z klas 1 – 3 wraz z ich wychowawcami. Przygotowują zdrowe posiłki i mają możliwość uzyskać wiedzę podczas zajęć na temat zdrowego odżywiania oraz roli śniadania w diecie dziecka.

sniadanie daje moc 2

więcej zdjęć

Fioletowy dzień 2021

W tym roku szkolnym za Zdrowy Dzień Szkolny – Fioletowo – Biały odpowiedzialne były klasy drugie z udziałem Rodziców i Wychowawców. Rodzice jak zwykle spisali się na medal! W menu przygotowanym wcześniej przez Rodziców królowały owoce w galaretce, takie jak: ciemne winogrona, jagody, borówki, szaszłyki owocowe, sałatki owocowe, babeczki z różnymi dodatkami itp. Uczniowie z apetytem spałaszowali wszystkie przepyszne produkty. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję Rodzicom!

fioletowy dzie 2021

więcej zdjęć

Zdrowe śniadanie z wychowawcą

 W naszej szkole odbywają się cyklicznie zajęcia kulinarne dotyczące przygotowywania zdrowych śniadań. Uczniowie mają możliwość przygotowania sobie posiłku – w tym przypadku drugiego śniadania – samodzielnie. Wychowawca wspiera w tym swoich wychowanków oraz spożywa z Nimi wspólnie przygotowany posiłek.

niadanie daje moc 2021


PLAN PRACY ZESPOŁU DO SPRAW PROMOCJI ZDROWIA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

pobierz

Śniadanie daje moc!

     8 listopada w całej Polsce na ławkach szkolnych, zamiast książek i zeszytów, królowały zdrowe i smaczne potrawy śniadaniowe. W naszej szkole również wszyscy uczniowie klas I – III przystąpili do tej akcji. Robienie kanapek wprawiło dzieci w świetne nastroje. Mieli przy tym mnóstwo zabawy. Kanapki wyglądały smacznie, a co za tym idzie apetycznie. Jesteśmy pod ich ogromnym wrażeniem, i z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu akcje! Chcielibyśmy bardzo podziękować za pomoc Rodzicom, którzy jak zwykle spisali się na medal.

sniadanie daje moc

więcej zdjęć


Więcej artykułów…

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz