Szkoła promująca zdrowie

Dzień Dziecka 2022

Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbyły się zawody sportowe dla wszystkich klas 1 – 3 oraz pokazy „Jak ratować życie”, na który uczniowie przeszli szkolenie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej.

dzien dziecka 2022

Zajęcia sportowe zima 2022

zajecia sportowe zima 2022

Zajęcia sportowe wiosna 2022

zajecia sportowe wiosna 2022

Śniadanie daje moc 2021

Jak co roku od kilku lat bierzemy udział w akcji „Śniadanie daje moc”. W akcji tej biorą udział wszyscy uczniowie z klas 1 – 3 wraz z ich wychowawcami. Przygotowują zdrowe posiłki i mają możliwość uzyskać wiedzę podczas zajęć na temat zdrowego odżywiania oraz roli śniadania w diecie dziecka.

sniadanie daje moc 2

Fioletowy dzień 2021

W tym roku szkolnym za Zdrowy Dzień Szkolny – Fioletowo – Biały odpowiedzialne były klasy drugie z udziałem Rodziców i Wychowawców. Rodzice jak zwykle spisali się na medal! W menu przygotowanym wcześniej przez Rodziców królowały owoce w galaretce, takie jak: ciemne winogrona, jagody, borówki, szaszłyki owocowe, sałatki owocowe, babeczki z różnymi dodatkami itp. Uczniowie z apetytem spałaszowali wszystkie przepyszne produkty. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję Rodzicom!

fioletowy dzie 2021