Skład

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2021

Dnia 15 września 2021 roku uczniowie naszej Szkoły wybierali swoich przedstawicieli. Po wcześniejszym zapoznaniu się z propozycjami i pomysłami kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, 172 uczniów biorących udział zadecydowało o składzie nowego Samorządu Uczniowskiego. Komisja Wyborcza w składzie: Klaudia Lewicka, Wiktoria Walkusz, Anna Bladowska wraz z opiekunem - Panią Kasią Mielewczyk przeliczyła głosy i ogłosiła wyniki Wyborów:

Iga Brzozowska - Przewodnicząca SU

Eliza Biernat - Zastępca Przewodniczącej

Marysia Szczypiorowska - Skarbnik

Dustin Frątczak - Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu oryginalnych pomysłów w nowym roku szkolnym.

skad samorzdu 2021

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2020

Dnia 16 września 2020 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów przystąpili wszyscy obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII (łącznie: 186 uczniów). Kilka dni wcześniej uczniowie mieli okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatów na przygotowanych przez nich plakatach. Wybory odbyły się z zachowaniem wszelkich obowiązujących środków ostrożności wymaganych w czasie pandemii. Komisja Wyborcza w składzie : Klaudia Lewicka, Wiktoria Walkusz, Anna Bladowska, Wiktoria Walkusz oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu – przeliczyła głosy i ogłosiła wyniki wyborów.

W roku szkolnym 2020/2021 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Jan Formela – Przewodniczący SU

Aleksandra Goldmann– Zastępca Przewodniczącego

Maja Kedrowska – Skarbnik

Sara Rybakowska – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu oryginalnych pomysłów w naszej szkole w nowym roku szkolnym.

skad su 202021

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019

Dnia 18 września 2019r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII (łącznie: 183 uczniów). Dzień przed wyborami czterech kandydatów zaprezentowało swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatów na przygotowanych wcześniej plakatach.

Komisja Wyborcza w składzie:Sara Rybakowska, Zuzanna Wiśniewska, Maja Grzymska, Martyna Puzdrowska oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu , przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2019/2020 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Michał Rychert – Przewodniczący SU

Jan Formela – Zastępca Przewodniczącego

Zofia Sołtysek – Skarbnik

Maja Grota – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu oryginalnych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.

skad su

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2018

Dnia 21 września 2018 r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII. Dwa dni przed wyborami pięć kandydatek zaprezentowało swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatek na przygotowanych wcześniej plakatach. Komisja Wyborcza w składzie: Klaudia Mietlewska, Weronika Formela, Marika Kosiur, Eliza Rycher oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu, przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2018/2019 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Agata Leszkowska – Przewodnicząca SU

Agata Szymańska – Zastępca Przewodniczącej

Julia Baczyńska – Skarbnik

Maria Tarańczuk – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu ciekawych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.

1wybory do zarzdu samorzdu uczniowskiego 2018

Zarząd Samorządu Szkolnego gimnazjum 2018-2019

W dniu 21 września 2018r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami samorządów klasowych w gimnazjum. W tym roku szkolnym uczniowie zadecydowali, że wszyscy wybrani reprezentanci klas (12 uczniów) będzie aktywnie działało w szeregach Samorządu Szkolnego. Jesteśmy jedną drużyną i jest nas niewiele, gdyż jako ostatni rocznik gimnazjum „zamykamy” po reformie ten etap edukacji. Jesteśmy jednak świadomi swojej roli w szkole i będziemy godnie reprezentować właśnie społeczność gimnazjalną. Opracowaliśmy plan działań, to, co chcemy zrobić, aby w naszej szkole było miło i przyjemnie. Koordynatorami zadań w poszczególnych klasach będzie Zarząd Samorządu Szkolnego, który wybraliśmy na spotkaniu. Liczymy, że cała społeczność gimnazjalna wraz z wychowawcami będzie nam pomagała i wspierała w realizowaniu naszych celów i planów.

Zarząd reprezentuje:
Beata Pioch z klasy III a,

Filip Goluch z klasy III b,

Ewa Draws z klasy III c

Weronika Armatowska z klasy III d.

zarzd samorzdu szkolnego gimnazjum 2018-2019