Powiatowe Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym 2022

Na zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym rozgrywanych w Sierakowicach ekipa chłopców w składzie: Jędrzej Miloch, Juliusz Bluhm, Joachim Gangalewski, Hubert Hewelt, Gracjan Treder i Oskar Toporek zajęła IV miejsce.

czworboj powiat

Gminne Igrzyska Dzieci w CZWÓRBOJU LA 2022

W dniu 10.05.2022r. odbyły się w naszej szkole Gminne Igrzyska Dzieci w czwórboju LA. Na stadionie rywalizowały dwie szkoły: Goręczyno i Somonino, oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Uczniowie rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60m., bieg na 600m. dziewczęta i 1000m. chłopcy. Ostatecznie I miejsce i awans na zawody powiatowe, które odbędą się 12 maja w Sierakowicach, wywalczyli chłopcy z Somonina oraz dziewczęta z Goręczyna.

Skład drużyny dziewcząt: Martyna Tryba, Nikola Kobiela, Dominika Zielińska, Alicja Sobiegraj, Julia Rychert, Eliza Biernat.

Skład drużyny chłopców: Juliusz Bluhm, Joachim Gangalewski, Hubert Hewelt, Nikodem Baranowski, Gracjan Treder, Jędrzej Miloch.

czworboj la

Powiatowe igrzyska dzieci W dwa ognie usportowione chłopców 2020

5 lutego 2020 roku, w Sierakowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w dwa ognie usportowione klas czwartych chłopców. Uczniowie naszej Szkoły rywalizowali z kolegami z Sierakowic, Chmielna i Przodkowa. Po zaciętej walce, chłopcy ostateczne zajęli IV miejsce w powiecie.

Skład drużyny chłopców: Joachim Gangalewski, Juliusz Bluhm, Henryk Formela, Jędrzej Miloch, Stanisław Łoś, Jan Lubecki, Igor Romanowski, Hubert Hewelt, Maksymilian Sikora, Oskar Toporek.

powiatowe igrzyska w dwa ognie usportowione 2020

Gminne Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt i Chłopców 2020

8 stycznia 2020 roku, w Egiertowie odbył się Gminny Turniej w dwa ognie klas czwartych dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej Szkoły rywalizowali z kolegami i koleżankami z Goręczyna i Egiertowa. Po zaciętej walce, dziewczęta zajęły III miejsce, chłopcy I miejsce. Chłopcy będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 29 stycznia w Sierakowicach.

Skład drużyny dziewcząt: Martyna Tryba, Weronika Gogolińska, Jessika Liedke, Dominika Zielińska, Nikola Kobiela, Marta Chajewska, Zofia Sołtysek.
Skład drużyny chłopców: Joachim Gangalewski, Juliusz Bluhm, Henryk Formela, Jędrzej Miloch, Stanisław Łoś, Jan Lubecki, Igor Romanowski, Hubert Hewelt, Maksymilian Sikora.

gminne igrzyska dzieci w dwa ognie 2019

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeja Dziewcząt I Chłopców 2019

5 i 6 listopada 2019r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeja dziewcząt i chłopców. Dziewczęta grały w Baninie, natomiast chłopcy w Przyjaźni. Obie nasze drużyny zajęły czwarte miejsca w powiecie.

Skład drużyny dziewcząt :Hanna Toporek, Aleksandra Kreft, Aleksandra Kaczmarek, Zofia Peta,Iga Brzozowska, Malwina Kamińska,Dominika Szwaba, Klaudia Rejniak, Marta Konkel,Agata Leszkowska, Klaudia Lewicka.
Skład drużyny chłopców : Aleksander Butowski, Maksymilian Bazychowski, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders,Wiktor Mamelski, Filip Gawin, Łukasz Kusiak, Nikodem Trepczyk, Damian Hopa, Aleksander Cierzan.

unihokej powiat 2019