Menu witryny

Warsztaty z fizjoterapeutą 2024

W dniu 14.03.24r. odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z panią fizjoterapeutką Sylwią Wolff. Tym razem klasy VI-VII miały okazję porozmawiać o wadach postawy. Uczniowie byli zainteresowani, zadawali pytania i konsultowali z fizjoterapeutą swoje obawy dotyczące różnych dolegliwości. Pani Sylwia pokazała podstawowe ćwiczenia na koślawość kolan i płaskostopia. Pokazała jak odpowiednio nosić plecak, używać telefonu i jak powinniśmy siedzieć przy biurku, aby sobie nie zaszkodzić. Bardzo dziękujemy za te warsztaty.

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz