Menu witryny

Konkurs Wiedzy Ekologiczno-Wędkarskiej 2024

W sobotę 9 marca 2024r. W siedzibie PZW w Gdańsku odbył się II etap Konkursu Wiedzy Ekologiczno-Wędkarskiej. Po eliminacjach do konkursu stanęło 28 młodych wędkarzy, którzy reprezentowali szkoły i koła PZW. Naszą szkołę reprezentowalo 9 uczestników z koła wędkarskiego. Młodzi wędkarze zmierzyli się z zadaniami tekstowymi oraz mieli za zadanie rozpoznać ryby i roślinność. W konkursie miejsce III zajął Szymon Synakowski. Wysokie miejsca zajęli również: Konrad Butowski V miejsce, Wiktor Cierzan VIII miejsce, Aleksander Neubauer XI miejsce, kolejne punktowane miejsca zajęli Franciszek Kocur, Simon Brugnara, Oskar Littwin oraz absolwent naszej szkoły Oskar Tokarski VII miejsce. Wszystkim bardzo gratulujemy wyników. Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Igelskiemu oraz Panu Cezaremu Szostak za zaangażowanie w działania młodzieży naszej szkoły.

konkurs wiedzy ekologiczno-wdkarskiej 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz