Menu witryny

Intensywny tydzień na Sycylii – mobilność w ramach programu Erasmus+.

W dniach 11-15.03.2024r. grupa ósmoklasistów złożyła wizytę w szkole na Sycylii. Wśród licznych aktywności były zajęcia językowe oraz sportowe w szkole, warsztaty przyrodnicze i co najważniejsze ćwiczenia komunikacji w języku angielskim podczas codziennych czynności. Wizyta ta dała możliwość rozwoju naszych uczniów, zawiązania nowych przyjaźni, wzbogacenia wiedzy kulturowej, doceniania walorów przyrodniczych i kształtowania postaw proekologicznych.

sycylia 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz