Menu witryny

Europejski Dzień Logopedy w Naszej Szkole 2024

W związku z obchodzonym w dniu 6 marca 2024r. Europejskim Dniem Logopedy w naszej szkole została zorganizowana zabawa słowna pt.: „AKROBATYKA JĘZYKA”. Celem zabawy było doskonalenie artykulacji, ćwiczenie sprawności narządów mowy, dbałość o prawidłową wymowę oraz popularyzowanie ćwiczeń logopedycznych. W tym dniu w różnych miejscach na terenie szkoły powieszone zostały karteczki z wierszykami oraz tak zwanymi: „łamańcami językowymi”. Zadaniem uczniów było odnaleźć i oderwać karteczkę z łamańcem. Można było samodzielnie czytać tekst lub „łamańce” bądź rzucić komuś wyzwanie!

Logopeda szkolny Magdalena Miotk

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz