Menu witryny

Konkurs Biblijny 2024

Dnia 8 marca 2024r. w naszej szkole odbył się Powiatowy (Rejonowy) Konkurs Biblijny. Tegorocznym tematem była Księga Wyjścia. Wśród 43 uczestników konkursu z wiedzy byli się również nasi uczniowie: Weronika Gogolińska, Dominika Zielińska, Kajetan Mielewczyk, Jacek Sołtysek, Weronika Sołtysek oraz Zuzanna Goldmann. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach klasowych VII-VIII oraz IV-VI. I miejsce zajęła Weronika Gogolińska z klasy 8a natomiast III miejsce zajął Jacek Sołtysek z klasy 5b. W konkursie Plastycznym w klasach I-IV nadesłano 35 prac z różnych szkół, które można podziwiać w naszej szkole. W oczekiwaniu na wyniki konkursu miłym akcentem były występy artystyczne uczniów klas pierwszych pod opieką p. Barbary Gawroń i p. Justyny Wojak oraz zespołu kaszubskiego Modre Oczka pod kierunkiem p. Ewy Hildebrandt.

Gratulujemy.

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz