Menu witryny

Powiatowe Targi Edukacyjne 2024

Dnia 21 marca w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie odbyły się Targi Edukacyjne Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Kartuskiego, które przyciągnęły uwagę uczniów kończących klasy podstawowe. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję dla młodych osób, by zgłębić informacje na temat proponowanych placówek edukacyjnych, do których będą mieli szansę uczęszczać po ukończeniu 8 klasy.

targi 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz