Menu witryny

Teneryfa - prezentacja 2024

Uczniowie klas siódmych przedstawili relację ze swojego pobytu na Teneryfie. Opowiadali o swoich doświadczeniach, wrażeniach i o tym czego się nauczyli o ekologii, kulturze, kuchnii, języku, także sposobach spędzania wolnego czasu. Dla wielu było to pierwsze wystąpienie przed tak dużą publicznością, dla wszystkich było to niezapomniane przeżycie.

teneryfa 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz