Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Dnia 20.10.2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Zawodach w Unihokeju, które odbyły się na hali w Goręczynie. Dziewczęta po bardzo zaciętej rywalizacji zremisowały bezbramkowo ze swoimi rówieśniczkami z Goręczyna by w rzutach karnych ulec 2:3. Natomiast chłopcy wyraźnie ulegli 0:4. Naszą szkołę reprezentowali: Marta Piotrowiak, Beata Brylowska, Wiktoria Schwichtenberg, Ilona Walaszkowska, Weronika Armatowska, Karolina Hallmann-Stolc, Paulina Mrozewska, Adriana Pawela, Weronika Szreder i Magdalena Wołodźko (dziewczyny), a także Jakub Peta, Nikodem Borkowski, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Dominik Kolka, Tomasz Leszkowski, Piotr Radomski, Mateusz Formela, Bartłomiej Węsiora, Oskar Grunke i Mateusz Hinc (chłopcy).

unihokej 2017