Gminne Igrzyska dzieci w sztafetowych biegach przełajowych

03.10.2017r.w Goręczynie, odbyły się Gminne Igrzyska  Dzieci  w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji sportowej przystąpiły  trzy  Szkoły Podstawowe: Egiertowo, Somonino, Goręczyno.Dziewczęta miały do pokonania  10 x 600m.,chłopcy 10 x 800 m.Po zaciętej walce dziewczęta i chłopcy zajęli  I miejsca i awansowali na zawody powiatowe, które odbędą się 10 października  w Miechucinie.
Skład drużyny dziewcząt: Anna Formela, Nikola Woźniak, Zofia Stankowska, Aleksandra Wesołowska, Oliwia Pipiórka, Zuzanna Czapiewska, Zuzanna Gurbowicz, Aneta Walaszkowska, Luiza Litwic, Nadia Paszylk.
Skład drużyny chłopców: Kamil Plichta, Błażej Arendt, Maksymilian Bazychowski, Brajan Anders, Natan Zaborowski, Aleksander Tryba,
Gracjan Brylowski, Kacper Karbowiak, Nikodem Grosz, Kewin Kuźmiński, Dawid Błaszkowski.

Opiekunami  drużyn byli: Beata Chyła – Kobus, Jarosław Frankowski.
zdjecie do artykulu