Powiatowe Igrzyska dzieci w sztafetowych biegach przełajowych

10 października 2017r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Somoninie brali udział w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Miechucinie. W kategorii dziewcząt do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn: Banino, Kartuzy, Sierakowice, Przodkowo, Szymbark, Chmielno i Somonino. W kategorii chłopców do zawodów zgłosiło się pięć drużyn: Żukowo, Chmielno, Przodkowo, Kamienica Szlachecka i Somonino.
Nasi uczniowie,  dziewczęta i chłopcy zajęli wysokie III miejsce w powiecie.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.|
Skład drużyny dziewcząt: Małgorzata Leszkowska, Oliwia Pipiórka, Aleksandra Wesołowska, Zofia Stankowska, Luiza Litwic, Zuzanna Czapiewska, Nadia Paszylk, Anna Formela, Aneta Walaszkowska, Zuzanna Gurbowicz.
Skład drużyny chłopców: Aleksander Tryba, Kacper Karbowiak, Gracjan Brylowski, Błażej Arendt, Kewin Kuźmiński, Maksymilian Bazychowski, Natan Zaborowski, Brajan Anders, Aleksander Dorawa, Nikodem Grosz, Błażej Bazychowski.
naglowna biegi