Gminne Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich

16 października  w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Wiejskich. Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny: Borcz, Egiertowo, Goręczyno i Somonino. Zawody zostały rozegrane w systemie gry „każdy z każdym” – łącznie sześć meczy. I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Somonina, II miejsce Szkoła Podstawowa z Egiertowa, III miejsce Szkoła Podstawowa z Borcza, IV miejsce Szkoła Podstawowa z Goręczyna.
Uczniowie naszej szkoły, będą reprezentować Gminę na Powiatowych Igrzyskach Dzieci, w halowej Piłce Nożnej w Stężycy.
Skład drużyny: Błażej Arendt, Kewin  Kuźmiński, Maksymilian Bazychowski, Aleksander Tryba, Kacper Kowaluk, Gracjan Brylowski, Nikodem Grosz, Kacper Karbowiak.

pika nona 2017