Menu witryny

Czytam z sercem 2023

25 września 2023r. mieliśmy już po raz drugi ogromną przyjemność gościć dr Arkadiusza Richert oraz Jego Team w ramach akcji "Czytamy z sercem". W tym roku udział w prelekcji oraz warsztatach przeznaczony był dla klas 5. Po omówieniu przez doktora tematu SERCA, uczniowie mogli dotknąć i wypróbować sprzętów m.in. stetoskopu, głowicę USG, ciśnieniomierz, pulsoksymetry. Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie oraz dzielenie się swoją wiedzą. Obiecujemy wdrażać w życie wszystkie przekazane nam wskazówki jak dbać o serce, aby służyło nam jak najdłużej.

2023 czytam z sercem

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz