Menu witryny

Świadomość procentuje 2023

W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w programie "Świadomość procentuje". w ramach programu przygotowano webinar dla rodziców i nauczycieli pod tytułem "Świadomość procentuje, o pięciu rzeczach dzięki którym zaczniesz budować lepsze relacje z dziećmi." 

Drogi Rodzicu, podczas tego spotkania: dowiesz się, co tak naprawdę wpływa na poprawę jakości relacji z dziećmi i skąd biorą się nieporozumienia, zrozumiesz, dlaczego nie możesz zrezygnować z siebie chcąc być przykładem dla swojego dziecka, lepiej zrozumiesz potrzeby dzieci i ich sposób myślenia, aby pogłębiać więź między Wami, odkryjesz, jak komunikować się z dzieckiem, aby chciało usłyszeć to, co do niego mówisz, nauczysz się jak zaprosić dziecko do dialogu i otwartości na rożne punkty widzenia.

Prowadząca Joanna Gdaniec

link do webinaru obejrzyj


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz