Menu witryny

Pan Waldek 2023

Pan Waldek Rychert jest nie tylko nauczycielem wychowania fizycznego w naszej szkole, ale także trenerem i sędzią meczów piłki nożnej. Ma też ogromną pasję, jaką jest wspinaczka wysokogórska. 20 września 2023r. gościliśmy Pana Waldka w klasie 3C. Opowiedział nam o swoich wspinaczkach, zdobytych szczytach i niesamowitych przeżyciach. Poznaliśmy sprzęt wspinaczkowy i obejrzeliśmy zdjęcia z wypraw. Jesteśmy pod wrażeniem osiągnięć Pana Waldka. Dziękujemy, że zechciał nam przybliżyć swoją pasję i życzymy kolejnych sukcesów. Kto wie.... może ktoś z nas w przyszłości również zapała miłością do gór.

2023 pan waldek

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz