Menu witryny

Druh strażak i druh harcerz razem w akcji 2022

Kolejne zbiórki i kolejne wyzwania. Tym razem, dzięki uprzejmości dh strażaka Adama Skrzypkowskiego, odświeżyliśmy wiedzę dotyczącą udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a co najważniejsze sprawdziliśmy w praktyce swoją wiedzę. A to nie koniec współpracy ze strażakami. Na kolejnej zbiórce dh Adam zaznajomił nas z tajną wiedzą nt. hydrantów, których musieliśmy poszukiwać i co najfajniejsze, odkręcać;-). A łatwo nie było:)

druh straak i druh harcerz razem w akcji 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz