Menu witryny

Eco akcja 2022

W sobotę, 1 października, harcerze 5. Drużyny Harcerskiej Leśni uczestniczyli w eko akcji „Jesienny pociąg do roślin”, podczas której wspólnie z władzami i mieszkańcami Somonina sadziliśmy krokusy oraz jarzębiny. Wszystko to po to, aby teren wokół dworca stał się bardziej zielony, a na wiosnę bardziej kolory. Teraz pozostało nam tylko czekać na efekty.

eco akcja 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz