Menu witryny

Rajd Rodło 2019

 

W dniach24-26 maja 2019r. w Miastku odbył się XXXV Rajd Rodło Chorągwi Gdańskiej ZHP. Jest on organizowany od 1988r. W tym roku wzięło w nim udział około 650 zuchów, harcerzy i seniorów z całego Pomorza. I my tam byliśmy. Po raz pierwszy wraz z zuchami, którzy dzielnie rozwiązywali zadania. W niedzielę odbył się przemarsz przez Miastko oraz uroczysty apel oraz turniej komend hufców.

rajd rodo 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz