Menu witryny

61, Rajd Świętokrzyski 2019

Udało się nam! W dniach 30 maja-2 czerwca 2019r. uczestniczyliśmy w 61. Rajdzie Świętokrzyskim. Było nas osiemnastu dzielnych harcerzy. Przez 4 dni wędrowaliśmy po Górach Świętokrzyskich, wykonując przeróżne zadania harcerskie, podziwiając piękne widoki i ucząc się nowych sprawności harcerskich. Zdobyliśmy najwyższy szczyt tych gór- Łysicę- 614m n.p.m. Ten rajd nie przypominał naszych poprzednich rajdów. Mieliśmy spore odległości do przejścia, a nocleg był w bardzo nietypowych warunkach- na sianie u gospodarza. Ten rajd to nowe doświadczenia, przeżycia, przyjaźnie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów tam zawitamy.

rajd witokrzyski 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz