Menu witryny

Spotkanie projektowe w Grecji

     Podczas realizacji projektu spotykamy się regularnie z naszymi partnerami, aby wymieniać się doświadczeniami i ustalać wspólnie najważniejsze kwestie. W kwietniu udaliśmy się do Grecji, gdzie mieliśmy okazję poznać szkołę zupełnie inną od naszej. Uczęszcza do niej około 80 uczniów, a przypominamy, że do naszej - niespełna 400. Jak podczas każdej wizyty naszym zadaniem było prowadzenie tam zajęć lekcyjnych. Tym razem miały być one oparte na wykorzystaniu gier i zabaw w pracy z baśniami. Zwiedzając szkołę znaleźliśmy dla siebie wiele inspiracji, które mamy zamiar wykorzystać w naszej placówce.

grecja


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz