Menu witryny

Bal karnawałowy

     Co roku w naszej szkole organizujemy Bal karnawałowy. Jednak tegoroczny był dla nas wyjątkowy. W magiczny sposób przybyło na niego mnóstwo postaci z bajek. Było to związane z założeniami naszego projektu "Tell me your fairy tale!". Wiele dzieci przebrało się za bohaterów baśni, których nie wszyscy już pamiętają. Wspólnie nagraliśmy krótki film z pozdrowieniami, który został wysłany do naszych partnerów. Odbyło się również wiele konkursów z nagrodami, które mogliśmy zakupić dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z programu Erasmus+.
     Zachęcamy do śledzenia bieżących wydarzeń związanych z projektem u nas i u naszych partnerów poprzez naszą stronę na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/tellmeyourfairytale/

bal


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz