Menu witryny

Nocka w bibliotece szkolnej

 

Nocka w bibliotece szkolnej

Kocham cię, książko

   W naszej bibliotece odbyła się kolejna nocka z książką.  Spotkanie z literaturą rozpoczęło się o 18.00. W czasie jego trwania mieliśmy okazję wyrazić swoje zdanie na temat czytania książek.  Głównymi celami nocki  „Kocham Cię, książko” było: Propagowanie czytelnictwa, zachęcanie i mobilizowanie dzieci do regularnego czytania, wyrabianie gustów czytelniczych, pobudzanie kreatywności i wyobraźni, zachęcanie do własnej twórczości, kształtowanie wrażliwości moralnej i estetycznej poprzez kontakt z dziełem literackim, pobudzanie umiejętności współdziałania i rywalizacji, uczenie właściwego zagospodarowania czasu wolnego, zachęcanie do korzystania z biblioteki szkolnej i bibliotek miejskich, zapewnienie rozrywki na właściwym poziomie. Tej niezapomnianej przygodzie towarzyszyły różne atrakcje, między innymi: wiele zabaw, konkursów, quizy, zagadki związane z książką. Było również wspólne czytanie książek proponowanych przez uczniów. Gdy późna pora i zmęczenie dały się we znaki wszyscy rozłożyli materace i śpiwory szykując się do snu. Czy spali? O to należy zapytać tych, którzy czuwali.


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz