Menu witryny

"W świecie baśni Andersena"

 

Uczniowie klasy IV b  pierwszy raz w tym roku szkolnym odwiedzili bibliotekę. Przypomnieli sobie zasady wypożyczeń oraz wymienili zalety czytania. Wspólnie powiedzieli jak należy odchodzić się z książką, aby jak najdłużej służyła innym. Spotkania biblioteczne to czas radości i dobrej zabawy, kontaktu z książką, z tekstem, wiedzą. Ma się poczucie, że to nie tylko dobra zabawa, ale inwestycja w przyszłość, Uczniowie po zapoznaniu się ze zbiorami i zasadami korzystania z biblioteki, oraz zwiedzeniu czytelni    i wypożyczalni  przeczytali fragment baśni Hansa Christiana Andersena "Dziewczynka   z zapałkami". Dzieci zapoznały się z treścią bajki oraz poznały biografię jej autora.


20170922 092655


20170922 091704

 

  

CO CHCIAŁBYŚ PRZECZYTAĆ

 

 Wszyscy czytelnicy, mogli  mieć swój udział w gromadzeniu zbiorów do naszej biblioteki. Przed biblioteką na specjalnym stoliku znajdowały się karteczki na których uczniowie mogli zapisywać propozycje książek a następnie kartkę włożyć do specjalnie przygotowanego pudełka. W ten sposób  mogli zaproponować książki, których nie posiadamy w księgozbiorze.  Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w akcję i wypisywali ciekawe propozycje książkowe które warto zakupić do biblioteki. Wszystkie  zgłoszenia będą brane pod uwagę przy zakupach nowości.


20170929 112109


 20170929 112229

 


ksika


 

ZAKUP NOWOŚCI DO BIBLIOTEKI

Swoje propozycje jeszcze do grudnia  można składać pisemnie w ZESZYCIE ŻYCZEŃ, który znajduje się w bibliotece szkolnej lub  prosimy kierować je na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz