Menu witryny

Recepta na dobrą książkę dla młodzieży

Recepta na dobrą książkę

 

Dzieci chętnie przebywają  i uczestniczą w zajęciach organizowanych w bibliotece.  Podczas zajęć bibliotecznych uczniowie tworzyli Receptę na dobrą książkę.  Poprzez zabawę uczniowie  zainteresowały się słowem pisanym, a poprzez to otaczającym ich światem, aby poprzez zabawę rozwijały wyobraźnię, umiejętność współdziałania w grupie oraz sprawności manualne.  Prace wykonane przez dzieci są wskazówką dla pozostałych uczniów odnośnie ciekawych książek, które warto przeczytać. Zdobią bibliotekę, a ich autorzy  cieszą się i są dumni, że ich pomysłowość, a przede wszystkim talenty mogą podziwiać inni.  

Czas, który spędzamy w bibliotece należy do przyjemności. Tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego. Jeśli poczujecie że, macie zbyt dużo wolnego czasu, z którym nie wiecie co zrobić  zapraszam  do biblioteki.

clip image002

 


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz