Menu witryny

Świąteczna Akcja Wolontariatu

Uczniowie ze szkolnego Wolontariatu w Somoninie wykonali świąteczne palmy wielkanocne z kolorowej krepy i bukszpanu. Dnia 6 kwietnia 2022r przedstawiciele wolontariatu: Hanna Toporek, Julia Mielewczyk i Kinga Rejniak wraz z opiekunem udali się do Domu Seniora „Pod Lasem” w Hopowie. Przekazali wszystkim podopiecznym wykonane palmy i złożyli świąteczne życzenia. Tym drobnym gestem wnieśli odrobinę radości na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Wolontariusze zostali bardzo ciepło przyjęci przez Panią Dyrektor ośrodka oraz podopiecznych w Domu Seniora w Hopowie.

palmy dla domu seniora

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz