Menu witryny

Drużynowe biegi przełajowe 2022

Dnia 4 kwietnia nasze reprezentacje walczyły w Goręczynie na zawodach gminnych w drużynowych biegach przełajowych. Dziewczyny młodsze i starsze zajęły II miejsca natomiast chłopcy zarówno młodsi jak i starsi zajęli I miejsca i otrzymali awans na zawody powiatowe, które odbyły się dzień później czyli 5 kwietnia w Miechucinie. Na tych zawodach chłopcy młodsi zajęli bardzo dobre II miejsce, a chłopcy starsi byli IV. Indywidualnie Brajan Anders zajął VI miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) natomiast Jędrzej Miloch był IV w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 4-6) i bardzo niewiele zabrakło mu do miejsca na podium i medalu ponieważ przegrał III miejsce o pół kroku.

Gratulujemy naszym drużynom!

druzynowe biegi przeajowe 2022

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz