Menu witryny

Nasi uczniowie na wymianie w ramach programu Erasmus + i projektu „Zmieniaj się poprzez ruch”

Na przełomie marca i kwietnia 9 uczniów oraz 3 nauczycieli naszej szkoły wzięło udział w szeregu aktywności zorganizowanych przez szkołę goszcząca na Gran Canarii. W czasie pobytu uczestniczyliśmy w zajęciach przygotowujących do obchodów Dnia Solidarności, zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca na przepięknej wyspie, braliśmy udział w zajęciach sportowych m.in. kajakowaniu, surfowaniu na SUP, niezapomnianej jeździe na bananie oraz grze w tenisa i siatkówkę plażową. Nasz pobyt zakończył się udziałem w obchodach Dnia Solidarności, który jest ważnym wydarzeniem w życiu społeczności szkolnej. Tego dnia, każde dziecko bierze udział w biegu, z którego zbiórka pieniędzy jest przeznaczona na cele charytatywne. To było niesamowite przeżycie, móc zobaczyć takie zaangażowanie i entuzjazm, zarówno wśród dzieci, nauczycieli, jak i rodziców wspierających swoje dzieci. Wyjazd był nie tylko okazją do zawarcia nowych znajomości, poznania nowej kultury, ale również ćwiczenia języka angielskiego w codziennych sytuacjach.

gc erasmus

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz