Menu witryny

II MIEJSCE SP SOMONINO W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!

Dnia 2 grudnia w Miechucinie nasi tenisiści stołowi Aleksander Butowski i Bartosz Piotrowski oraz rezerwowy Nikodem Grandzicki odnieśli wspaniały sukces zajmując drugie miejsce w Finale Wojewódzkim zdobywając tym samym tytuł Vice Mistrzów Województwa Pomorskiego w drużynowym tenisie stołowym klas VII-VIII. Okazaliśmy się lepsi od tenisistów z Potęgowa, Tychnowy, Borkowa (pow. Pruszcz Gdański) i Rudna ulegając tylko zespołowi z Gdańska, w którym to zawodnicy należą do kadry Polski w tenisie stołowym.

GRATULUJEMY i jesteśmy DUMNI z naszych uczniów.

fina wojewdzki w tenisie stoowym

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz