Menu witryny

Akcja wolontariatu. Wizyta w Pomorskim Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Ostoja” w Pomieczynie

Dnia 1 grudnia 2021 r. członkowie szkolnego wolontariatu: Anna Bladowska, Kinga Rejniak i Brajan Anders udali się do Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Ostoja” w Pomieczynie. Wyjazd został poprzedzony zbiórką artykułów kosmetycznych i higienicznych dla potrzebujących zwierząt. Uczniowie naszej szkoły wsparli tę akcję, przynosząc potrzebne artykuły. Zbieraliśmy też suchą karmę dla jeży, które przygotowują się do zimowego snu. W ten sposób odpowiedzieliśmy na apel pracowników ośrodka, którzy troszczą się o chore dzikie zwierzęta, aby mogły wrócić do swojego naturalnego środowiska. Po przyjeździe do ośrodka zostaliśmy mile przywitani i zapoznani z przebywającymi tam podopiecznymi. Szkoła otrzymała podziękowanie za okazaną pomoc. Wyjazd do takiego ciekawego miejsca pobudził nas do kontynuowania takich akcji. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała dłużej.

wizyta w pomorskim orodku rehabilitacji dzikich zwierzt

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz