Menu witryny

Niecodzienna lekcja języka niemieckiego 2021

Dnia 3.12.2021 uczniowie klasy 7b  wzięli udział w wyjątkowej lekcji języka niemieckiego. Połączyli się poprzez platformę e-learningową zoom.us.. z Centrum Herdera w Gdańsku, które propaguje naukę języka niemieckiego. Tego dnia chętni uczniowie z województwa pomorskiego mieli okazję wziąć udział w warsztatach online „O tym, z czego słyną Austria i Szwajcaria chciałabym Wam opowiedzieć…”. Warsztaty poprowadziła pani Angelika Gajkowska, absolwentka Uniwersytetu Ludwika i Maksymiliana w Monachium, tłumaczka języka niemieckiego. Austria i Szwajcaria to nie tylko sąsiedzi Niemiec, ale też kraje, których mieszkańcy posługują się na co dzień językiem niemieckim. Poza tym można tam super jeździć na nartach, zwiedzać piękne zabytki albo jeść pyszne rzeczy, tak jak znaną na całym świecie szwajcarską czekoladę. O tym i o innych ciekawostkach związanych z tymi krajami  usłyszeli uczniowie klasy 7b, którym spodobała się taka forma zajęć. 

 lekcja niemieckiego

Dnia 3.12.2021 uczniowie klasy 7b  wzięli udział w wyjątkowej lekcji języka niemieckiego. Połączyli się poprzez platformę e-learningową zoom.us.. z Centrum Herdera w Gdańsku, które propaguje naukę języka niemieckiego. Tego dnia chętni uczniowie z województwa pomorskiego mieli okazję wziąć udział w warsztatach online „O tym, z czego słyną Austria i Szwajcaria chciałabym Wam opowiedzieć…”. Warsztaty poprowadziła pani Angelika Gajkowska, absolwentka Uniwersytetu Ludwika i Maksymiliana w Monachium, tłumaczka języka niemieckiego. Austria i Szwajcaria to nie tylko sąsiedzi Niemiec, ale też kraje, których mieszkańcy posługują się na co dzień językiem niemieckim. Poza tym można tam super jeździć na nartach, zwiedzać piękne zabytki albo jeść pyszne rzeczy, tak jak znaną na całym świecie szwajcarską czekoladę. O tym i o innych ciekawostkach  związanych z tymi krajami  usłyszeli uczniowie klasy 7b, którym spodobała się taka forma zajęć. 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz