Menu witryny

Akcja charytatywna 2018

W dniu 13 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie miała miejsce akcja na rzecz Domowego Hospicjum w Kartuzach. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali różne ciasta, babeczki i inne słodkości, które trafiły tego dnia do sprzedaży w naszej szkole. Wolontariusze zajęli się przygotowaniem odpowiedniego miejsca, krojeniem ciast, a następnie ich sprzedażą. Słodkości cieszyły się dużym zainteresowaniem, a uczniowie na przerwach chętnie wspierali przygotowaną akcję. Wolontariusze zadbali też o promocję akcji przez wykonanie odpowiedniego plakatu. W tygodniu poprzedzającym akcję, uczniowie szkoły w Somoninie, na podstawie filmów, poznali zasady funkcjonowania hospicjów. Poprzez taką dawkę wiedzy wzrosła ich świadomość, a także otworzyły się ich serca na potrzeby innych. Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast zostaną przekazane na rzecz Domowego Hospicjum w Kartuzach.

akcja charytatywna 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz