Menu witryny

Dzień Ziemi 2018

„Zmieniaj nawyki, nie klimat!”. Pod takim hasłem odbyły się tegoroczne obchody Dni Ziemi w naszej szkole, które odbyły się 20.04.2018r. Uczniowie poszczególnych klas ambitnie przystąpili do zmagań. Prezentowali dumnie przygotowane przez siebie stroje, emblematy i hasła. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach takich jak: rozpoznawanie gatunków drzew, orientowanie się na mapie Polski i powiatu, znajomość jezior kaszubskich i ryb w nich żyjących. Dużo emocji wywołało kalambury przyrodnicze. Pod czujnym okiem jury, uczniowie zdobywali kolejne punkty. Uroczystość podsumowano wręczając dyplomy i nagrody dla najlepszych. Wspaniałą atmosferę festynu dopełniła piękna, wiosenna pogoda, z której skorzystaliśmy udając się na Sprzątanie Świata.

Organizatorzy: Ekodetektywi oraz M.Flisikowska i D. Łatka

dzie ziemi 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz