Menu witryny

Czy wiesz, co jesz? 2018

 W dniu 12 kwietnia 2018r. uczniowie klas II gimnazjum, VI i VII uczestniczyli w nietypowej lekcji promocji zdrowej żywności. Młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Somonina wraz z opiekunką Panią Agnieszką Głodowską, przygotowali w formie pytań i odpowiedzi konkurs na temat zdrowej żywności. Na początku spotkania zainicjowano dyskusję o żywności ekologicznej, bez GMO oraz rozmawiano o racjonalnych sposobach zdrowego odżywiania młodzieży. Każdy uczestnik spotkania wypowiadał swoje indywidualne zdanie na temat zdrowej żywności. W dalszej części młodzież została poproszona do odpowiadania na pytania dotyczące ciekawostek żywieniowych oraz produktów dodawanych do potraw. Prawidłowe odpowiedzi były nagradzane zdrową przekąską – zbożowymi ciasteczkami. Uczniowie byli zadowoleni z przebiegu i formy takiej „nietypowej lekcji”.

czy wiesz co jesz 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz