Powiatowe zawody w biegach przełajowych 2018

Dnia 11 kwietnia 2018r.w Miechucinie odbyły się Powiatowe zawody w biegach przełajowych. W kategorii dziewcząt zajęliśmy w tych zawodach IV miejscea w kategorii chłopców również IV miejsce. Zawody polegały na przebiegnięciu przez uczniów określonego dystansu i za zajmowane miejsca zdobywali punkty. Drużyna z największą ilością zdobytych punktów wygrywała zawody. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 800m, natomiast chłopcy młodsi na 800m, a starsi na 1000m.

Dziewczęta biegły w składzie:

Małgorzata Leszkowska – II miejsce indywidualnie i awans na zawody na szczeblu wojewódzkim

Aleksandra Wesołowska, Oliwia Pipiórka, Kamila Rychert, Hanna Toporek, Maria Tarańczuk, Anna Formela, Nadia Paszylk, Nikola Woźniak i Aneta Walszakowska

Skład zespołu chłopców:

Maksymilian Bazychowski – III miejsce indywidualnie i awans na zawody na szczeblu wojewódzkim

Aleksander Tryba , Filip Gawin, Gracjan Brylowski, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders, Wiktor Mamelski, Kacper Karbowiak, Błażej Arendt, Kewin Kuźmiński.

Łukasz Plichta- były uczeń naszej szkoły w kategorii klas V-VI

zajął I miejsce i został Mistrzem Powiatu.

powiatowe zawody w biegach przeajowych 2018