Minikoszykówka 2018

Po wygraniu zawodów gminnych w minikoszykówce chłopców (odbywały się w Somoninie), na których drużyna ze Szkoły Podstawowej z Somonina wygrała wszystkie mecze (z Borczem, Egiertowem i Goręczynem) pojechaliśmy na Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej, które odbyły się dnia 12 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Baninie. Zajęliśmy w tych zawodach III miejsce ulegając zespołom z Żukowa (10 punktami) i nieznacznie zespołowi z Banina (2 punkty). Nasi zawodnicy za zajętę przez siebie miejsce zostali uhonorowani brązowymi medalami.

Skład zespołu:

Damian Szreder, Błażej Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Kacper Karbowiak, Nikodem Litwic, Kewin Kuźmiński, Kacper Kowaluk, Wiktor Arendt, Cezary Kreft, Gracjan Brylowski, Aleksander Tryba.

Również dziewczęta po wygraniu zawodów gminnych, na których zremisowały z Goręczynem i wygrały z Egiertowem oraz Borczem, pojechały walczyć na zawodach powiatowych, które odbywały się w Kartuzach. Nasz zespół uległ kolejno zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Kartuz oraz z Banina i zajęliśmy na tych zawodach III miejsce.

Skład zespołu:

Aniela Spitulaska, Zofia Stankowska, Małgorzata Leszkowska, Aneta Walaszkowska, Oliwia Pipiórka, Agata Borkowska, Aleksandra Wesołowska, Nikola Byczkowska, Zuzanna Gurbowicz, Anna Formela, Agata Konkel, Michalina Peta.

minikoszykwka 2018