Menu witryny

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

     W czwartek 29 września 2016 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji „Dnia Chłopaka”. Przyszło bardzo dużo uczniów z klas IV, V i VI. Muzykę przygotował nasz starszy kolega z gimnazjum – Kacper oraz Bartek z klasy szóstej. Zabawa rozkręciła się na całego o 16.10, kiedy to pierwsze osoby wyszły na parkiet. Potem pozostali uczniowie zdobyli się na odwagę i po chwili już wszyscy bawili się wspólnie. Było bardzo dużo fajnych piosenek i muzyki do tańca. Uczestnicy dyskoteki twierdzą, że było super i nie mogą doczekać się kolejnej imprezy muzycznej w szkole. Organizatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski.

Martyna Szulc z Samorządu Uczniowskiego

dzienchlopakasamorzad

więcej zdjęć


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz