Menu witryny

Dzień Misia

     28.11.2016 r. w szkole było bardzo wesoło, bo obchodziliśmy Dzień Misia. Wszyscy uczniowie przyszli ze swoimi przyjaciółmi –  misiami. Były duże, małe, ogromne i malutkie.  Tego dnia lekcje były wyjątkowe, bo  mogliśmy uczyć się ze swoimi misiami. Niektórym osobom tak się podobało, że chciałyby więcej takich dni. My, jako Samorząd Uczniowski bardzo się z tego cieszymy i czekamy na pomysły jak zorganizować inne wesołe dni w szkole.

               Martyna Szulc z Samorządu Uczniowskiego

dzie misia2016

więcej zdjęć Dzień Misia


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz