Menu witryny

Andrzejki w szkole

     23.11.2016 r. uczniowie  bawili się na dyskotece szkolnej z okazji Andrzejek. Frekwencja jak zwykle dopisała. Uczestnicy imprezy przebrani byli za : wróżki, czarownice, koty, pszczoły i  duszki. Chłopcy odważyli się poprosić dziewczyny do tańca i było bardzo zabawnie. Dyskoteka trwała dwie godziny, a za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli: Bartosz Brzoskowski i Bartek Kreft  z klasy VI a. O tym , że lubimy bawić się razem przy muzyce świadczą okrzyki pod koniec dyskoteki: „Chcemy jeszcze godzinkę…”. Organizatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski. Jako przedstawiciel SU pytałam uczniów ,o to czy podobała im się dyskoteka. Wszyscy odpowiadali, że bardzo lubią szkolne dyskoteki i już nie mogą doczekać się następnej.

                             Martyna Szulc z Samorządu Uczniowskiego

andrzejki 2016

więcej zdjęć Andrzejki 2016

 


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz