Menu witryny

Spotkanie z dietetykiem 2022

1.12.2022r. to dzień warsztatów z zakresu edukacji dietetycznej. Gościliśmy w naszej Szkole Dietetyka, p. Natalię Mejer-Gniadek, która w bardzo interesujący sposób przekazała nam wiedzę na temat „Pułapek” żywieniowych - na przykładzie „zdrowych batoników” i „coli light”. Rozkładaliśmy na „czynniki pierwsze” popularne posiłki i produkty (burger, hot dog, napoje gazowane i energetyki). Czytaliśmy etykiety i analizowaliśmy składy produktów. Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do spotkania i omawiania innych tematów z zakresu zdrowego odżywiania.

spotkanie z dietetykiem 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz